logo

Заступниця запорізького губернатора. Призначено нового голову Держкіно

У середу, 29 січня, Уряд призначив нового голову Державного агентства України з питань кіно (Держкіно).

Про це повідомив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянcький у Telegram.

“Уряд призначив Головою Держкіно Марину Кудерчук”, — написав Бородянcький.

Марина Кудерчук — заступниця голови Запорізької ОДА. До цього протягом трьох років Кудерчук працювала в адміністрації кінотеатру: спочатку на посаді заступника директора, потім в.о. керівника і керівника.

Нагадаймо, в серпні 2019 Пилип Іллєнко заявив про відставку з посади глави Держкіно.

Призначений після цього конкурс на посаду глави Держкіно залишився без переможця, так єдину кандидатку, яка пройшла всі етапи, продюсера ОМКФ Юлію Сінькевич не затвердили на співбесіді в НАДС. Це викликало негативну реакцію і акції протесту представників кіноіндустрії.

В останній день 2019 року НАДС оприлюднив список нових кандидатів, які претендували на посаду глави Держкіно.Джерело статті: “http://factor-news.info/zastupnytsya-zaporizkogo-gubernatora-pryznacheno-novogo-golovu-derzhkino/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.