logo

На Миколаївщині чоловік помер від сказу

На Миколаївщині помер 31-річний паціент, якого було госпіталізовано з діагнозом "Сказ. Маніфестна форма". Про це повідомляє пресслужба Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації.

"Пацієнт, якого було госпіталізовано 11 січня цього року з діагнозом "Сказ. Маніфестна форма" тяжкої форми перебігу, помер ввечері 12 січня. Відповідно до наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації комісією у складі профільних фахівців та експертів 11 січня перевірено надання профільної медичної допомоги в районі під час звернення. Також перевірено якість надання антирабічної допомоги населенню району. Готується відео-нарада з керівниками закладів охорони здоров’я області із зазначеного питання, яку планується провести в першій половині тижня", — йдеться у повідомленні.

Раніше пресслужба повідомила, що потерпілим виявився 31-річний чоловік.

31-річний чоловік отримав укус безпритульного собаки у серпні 2019 року, звернувся по медичну допомогу, проте від профілактичних щеплень відмовився. Хворого було направлено до травматолога. Попри багаторазове нагадування медпрацівників за телефоном, на прийом не прийшов. Спостерігання за собакою не проводилось.

Зазначається, що у процесі поширення вірусу центральною нервовою системою розвивається прогресивне смертельне запалення головного і спинного мозку. У разі зволікання з наданням квалфікованої медичної допомоги зразу після укусу смерть неминуча.

Наразі ситуація знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА, УНН.

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/na-mikolayivshhini-cholovik-pomer-vid-skazu/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.