logo

"Мозок не подужав": українці ефектно присоромили Ломаченка за відео зі спецназом РФ

У мережі продовжують обговорювати скандальне відео з російським спецназом і символікою РПЦ, яке на своїй сторінці опублікував відомий український боксер Василь Ломаченко.

Василь Ломаченко

Василь Ломаченко

Нагадаємо, через кілька днів після публікації спортсмен записав нове відео, в якому спробував пояснити свою позицію. У мережі не зрозуміли звернення боксера і відповіли йому також віршами.

(публікується мовою оригіналу)

"Смотрел твой видосик недавно, Василий

Скажу тебе прямо – твой мозг не осилил

Простые понятия. Ведь ты перепутал

Свечу с кочергой. Видно, бес тебя спутал!

Те парни, что в ролике метко стреляли,

На землю твою вероломно напали

Ты постишь тут тех, кто стреляет нам в спину

И путаешь родину и Батькивщину

Ты славишь тут тех, кто приносит нам горе

А веру ты спутал с принадлежностью к своре", – опублікували вірш в одній зі спільнот соціальної мережі Facebook UkrBall.

Новини
"Малорос – образ мислення": Ломаченка яскраво висміяли у карикатурі за скандал із військовими РФ

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські фанати боксу закидали Василя Ломаченка гнівними коментарями після публікації ролика з російським спецназом. Зокрема боксера запропонували включити до списку на обмін військовополоненими із Росією.

Підписуйся на наш Instagram! Отримуй лише найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/box/mozok-ne-poduzhav-ukraintsi-efektno-prisoromili-lomachenka-za-video-zi-spetsnazom-rf.htm”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.